sport
sport
sport
sport
sport
Lap top

DELL INSPIRON 3542 i3

 • Процесор: Intel Core i3-4005U (до 1.70GHz)
 • Тврд диск: 500GB (5400rpm) SATA
 • Графичка картичка: NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L
 • Гаранција: 3 години
623 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

TOSHIBA SATELLITE C50-B-149

 • Процесор: Intel Core i3-4500U (до 1.70GHz)
 • Меморија: 4GB DDR3L (1600MHz)
 • Тврд диск: 500GB (5400rpm) SATA
509 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
TV

SONY KDL-32R410

 • Тип: LED, HD Ready
 • Екран: 32 / 81 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1.366 x 768
 • Видео: Motionflow XR 100 Hz
415 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

PHILIPS 47PFH6309

 • 3D LED Smart, Full HD
 • Екран: 47 / 119 (инчи / cm)
 • Net TV онлајн апликации, My remote App, Netflix, Catch-up TV, Open Internet browser, Social TV, Smart интеракција, Cloud Explorer, Multiroom
996 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
Tablet

ТАБЛЕТ LENOVO A5500 + GENIUS СЛУШАЛКИ

 • Процесор: 1,3GHz Quad-core (Cortex A9)
 • Екран: 8" HD IPS (1280x800)
 • Пренос на податоци: Wi-Fi
 • Подарок: Genius GHP-200V слушалки
340 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе

NIKON D3300 kit 18-55 mm VR

 • Резолуција нa фотографија (max): 6000 x 4000
 • 24,2 Mpix (DX формат) CMOS сензор
 • NIKKOR објектив 18-55 VR
 • D-Movie – HD видео запис (1920 x 1080)
1.539 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

3 Max пакети

Со 3 Max пакетите телевизија, интернет и телефонија во едно! Почнувајќи од 1.199 ден. со вклучени бесплатни минути и попусти, интернет и повеќе од 80 ТВ канали.

Повеќе

Видеотека

Од видеотека на MaxTV, изнајмете филмови и други содржини, 24x7. Достапни се филмови од различни жанрови, кои често се надополнуваат и менуваат.

Видеотека

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Telekom HotSpot

Сурфајте бесплатно и неограничено на повеќе од 500 Telekom HotSpot локации.

Повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка.

Повеќе
Е-сметка

Директен пристап до сметките и можност за плаќање.

Провери
T-Home webmail

Пристапи до email пораките од каде било!

Најави се
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб.

Повеќе