Lap top

TOSHIBA SATELLITE M50D-A-10W + ENERGY DJ 410

 • Процесор: AMD Quad-Core A4-5000 APU (1.50GHz)
 • Тврд диск: 500GB (5400rpm) SATA
 • Промотивна гаранција "Што и да се случи"
 • Додаток: Energy DJ 410 слушалки
529 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

ACER E1-572G-54204G50

 • Процесор: Intel Core i5-4200U
 • Монитор: 15,6 инчи
 • Графичка картичка: AMD Radeon HD 8670M 1GB DDR3
675 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

SONY KDL-40R470

 • Тип: LED, Full HD
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1.920 x 1.080
 • Гаранција: 5 години
629 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе

TOSHIBA 39P2300

 • Тип: LED Smart, Full HD
 • Екран: 39 / 98 (инчи / cm)
 • Гаранција: 2 години
485 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

SAMSUNG GALAXY TAB 3 10” Wi-Fi

 • Процесор: 1,6GHz Dual-core
 • Екран: 10,1" WXGA TFT (1280x800)
 • Оперативен систем: Android OS, v4.2
395 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе

LG BH 6430 P

 • Мрежен Blu-ray систем
 • Поддршка за 3D и Smart TV функција
 • Предни високи звучници
 • Излезна моќност: 1000 W
859 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

3 Max пакети

Со 3 Max пакетите телевизија, интернет и телефонија во едно! Почнувајќи од 1.199 ден. со вклучени бесплатни минути и попусти, интернет и повеќе од 80 ТВ канали.

Повеќе

Видеотека

Од видеотека на MaxTV, изнајмете филмови и други содржини, 24x7. Достапни се филмови од различни жанрови, кои често се надополнуваат и менуваат.

Видеотека

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Telekom HotSpot

Сурфајте бесплатно и неограничено на повеќе од 500 Telekom HotSpot локации.

Повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка.

Повеќе
Е-сметка

Директен пристап до сметките и можност за плаќање.

Провери
T-Home webmail

Пристапи до email пораките од каде било!

Најави се
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб.

Повеќе