sport
sport
sport
sport
Lap top

DELL INSPIRON 3542 i3

 • Процесор: Intel Core i3-4005U (до 1.70GHz)
 • Меморија: 4GB 1600MHz DDR3
 • Графичка картичка: NVIDIA GeForce 820M 2GB DDR3L
 • Гаранција: 3 години
608 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
Lap top

LENOVO G50-80 i3 + ТАБЛЕТ

 • Процесор: Intel Core i3-4005U (1,70GHz; 3M Cache)
 • Тврд диск: 1 TB
 • Димензии на монитор (инчи): 15,6
 • Промоција: Бесплатен Lenovo Tab 2 7-10 7" Adam, количините се ограничени
625 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
TV

SONY KDL-32R400C

 • Тип: HD Ready Edge LED
 • Екран: 32 / 81 (инчи / cm)
 • Резолуција: 1.366 x 768
 • Снимање на HDD преку USB
  555 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
TV

PHILIPS40PFH4100

 • LED Smart, Full HD
 • Екран: 40 / 102 (инчи / cm)
 • А+ енергетска класа
627 ден.

Месечна цена за плаќање на 48 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди
Tablet

ТАБЛЕТ LENOVO A5500

 • Процесор: 1,3GHz Quad-core (Cortex A9)
 • Екран: 8" HD IPS (1280x800)
 • Пренос на податоци: Wi-Fi
585 ден.

Месечна цена за плаќање на 12 рати на телефонска сметка

Повеќе

NIKON COOLPIX L840

 • 38x широкоаголен оптички зум (22,5-855 mm)
 • Вграден Wi-fi и NFC
 • 1080p Full HD видео
 • 3” TFT екран
545 ден.

Месечна цена за плаќање на 24 рати на телефонска сметка

Повеќе
погледни ги останатите уреди

3 Max пакети

Со 3 Max пакетите телевизија, интернет и телефонија во едно! Почнувајќи од 1.199 ден. со вклучени бесплатни минути и попусти, интернет и повеќе од 80 ТВ канали.

Повеќе

Видеотека

Од видеотека на MaxTV, изнајмете филмови и други содржини, 24x7. Достапни се филмови од различни жанрови, кои често се надополнуваат и менуваат.

Видеотека

Optic пакети

Со врвна оптичка технологија до огромни, симетрични интернет брзини и 2 телефонски линии.

Повеќе
HotSpot

Telekom HotSpot

Сега сите посетители сурфаат бесплатно и неограничено.

Повеќе
Плати сметка онлајн

Плати сметка со VISA или MasterCard од која било банка.

Повеќе
Е-сметка

Директен пристап до сметките и можност за плаќање.

Провери
T-Home webmail

Пристапи до email пораките од каде било!

Најави се
Мој клуб

Изберете подарок од огромната понуда на Мој клуб.

Повеќе